Certifikát důvěryhodnosti

Certifikát důvěryhodnosti

Certifikát dôveryhodnosti
Certifikát dôveryhodnosti

Nejúspěšnější firmy vlastní certifikát důvěryhodnosti EU. Skóringové systém certifikátu je založen na množství proměnných a je vytvořen statistickými a matematickými metodami. Mluví o tom, jaká je pravděpodobnost, že se firma dostane do insolvence. Na slovensku je pouze 6,5% firem, které mohou získat certifikát důvěryhodnosti.

Aby firma mohla být certifikována, musí být splněny základní podmínky pro samotnou certifikaci. Naše společnost na základě splnění vstupních podmínek prošla hodnocením s výsledným přidělením Certifikátu A.

Získaný Certifikát A řadí naši společnost mezi stabilní, seriózní a spolehlivé společnosti, které si plní všechny závazky a povinnosti vůči státu. Mediální podporu dělá mediální partner Hospodářské noviny. Další informace o tomto projektu jsou zveřejňovány na jejich stránkách, jakož iv dalších médiích (Televize TA3).

Certifikát důvěryhodnosti EU znamená, že obchodování s firmou INTER-OKNO sro je bezpečné!

Cerifikát důvěryhodnosti udělil Martin Bruncko. Kdo je Martin Bruncko? Patří mezi nejvýznamnější slovenská ekonomů. Studoval na Stanfordu a Harvardu. Působil v OECD, později jako konzultant Světové banky a později i jako poradce předsedy Valného shromáždění OSN. Do října 2013 byl ředitelem pro Evropu ve Světovém ekonomickém fóru. V současnosti rozjíždí svůj vlastní startup v Londýně.

Článek si můžete přečíst v Hospodářských novinách - číslo 249 - 30.decembra.2013

Zveřejněno i dalších médiích jako například televize TA3.